Kommunikasjons­rådgiver Digital markedsfører Webutvikler

Vi søker medarbeidere til Riktig Spor Mo i Rana!

Søknadsfrist 5. februar — sendes til jannike@riktigspor.no

Vi gleder oss til å høre fra deg!

Brita Bjørnbakk

Daglig leder og rådgiver 91333639 brita@riktigspor.no Les mer

Jofrid Bergslid

Kommunikasjonsrådgiver 97982180 jofrid@riktigspor.no Les mer

Jannike Ramsvik

Leder forretningsutvikling og rådgiver 41633464 jannike@riktigspor.no Les mer

Cathrine Christensen

Kreativ leder og senior grafisk designer 41518031 cathrine@riktigspor.no Les mer

Christina Norum

Prosjektleder 93493574 christina@riktigspor.no Les mer

Morten Olufsen

Grafisk designer 97668136 morten@riktigspor.no Les mer

Samira Hrustić

Grafisk designer 98682768 samira@riktigspor.no Les mer

Kristin Klette

Grafisk designer 930 06 123 kristin@riktigspor.no Les mer

Silje Furulund

Sosiale medier-rådgiver +47 412 69 884 silje@riktigspor.no Les mer

Anders Horne

Kontorleder Narvik 90671014 anders@riktigspor.no Les mer

Fredrik Halvorsen

Kommunikasjonsrådgiver 45662192 fredrik@riktigspor.no Les mer

Ingrid Helen Sørensen

Senior grafisk designer 95933441 ingrid@riktigspor.no Les mer

Kenneth Kristensen

Grafisk designer 45636481 kenneth@riktigspor.no Les mer

Stian Berg Johansen

Stian Berg Johansen

Interaksjonsdesigner 98488262 stian@riktigspor.no Les mer

Tone Gurendal

Kontorleder Mo i Rana og grafisk designer 91144531 tone@riktigspor.no Les mer

Veronika Amundsen

Grafisk designer 91807054 veronika@riktigspor.no Les mer

Tonje Ødegård Strifeldt

Sosiale medie-rådgiver 99395535 tonje@riktigspor.no Les mer

Andrine Skjelstad

Administrasjonssekretær 99049625 andrine@riktigspor.no Les mer