Grafisk designer Webutvikler Rådgiver

Vi søker medarbeidere til Riktig Spor Bodø og Mo i Rana!

Søknadsfrist 30. januar — sendes til jannike@riktigspor.no

Vi gleder oss til å høre fra deg!

Brita Bjørnbakk

Daglig leder og rådgiver 91333639 brita@riktigspor.no Les mer

Jofrid Bergslid

Kommunikasjonsrådgiver 97982180 jofrid@riktigspor.no Les mer

Jannike Ramsvik

Leder forretningsutvikling og rådgiver 41633464 jannike@riktigspor.no Les mer

Tone Gurendal

Kontorleder Mo i Rana og grafisk designer 91144531 tone@riktigspor.no Les mer

Cathrine Christensen

Kreativ leder og senior grafisk designer 41518031 cathrine@riktigspor.no Les mer

Magnus Skare

Fagleder utvikling 95481722 magnus@riktigspor.no Les mer