Brita Bjørnbakk

Daglig leder og rådgiver 913 33 639 brita@riktigspor.no Les mer

Jofrid Bergslid

Kommunikasjonsrådgiver 979 82 180 jofrid@riktigspor.no Les mer

Jannike Ramsvik

Leder forretningsutvikling og rådgiver 41633464 jannike@riktigspor.no Les mer

Cathrine Christensen

Kreativ leder og senior grafisk designer 415 18 031 cathrine@riktigspor.no Les mer

Christina Norum

Prosjektleder 934 93 574 christina@riktigspor.no Les mer

Magnus Skare

Fagleder og utvikler 954 81 722 magnus@riktigspor.no Les mer

Morten Olufsen

Grafisk designer og illustratør 976 68 136 morten@riktigspor.no Les mer

Silje Furulund

Sosiale medier-rådgiver 412 69 884 silje@riktigspor.no Les mer

Rasmus Vikan

Prosjektleder og kommunikasjonsrådgiver 404 95 228 rasmus@riktigspor.no Les mer

Anders Horne

Kontorleder Narvik 906 71 014 anders@riktigspor.no Les mer

Ingrid Helen Sørensen

Senior grafisk designer 959 33 441 ingrid@riktigspor.no Les mer

Kenneth Kristensen

Grafisk designer 456 36 481 kenneth@riktigspor.no Les mer

Stian Berg Johansen

Stian Berg Johansen

Interaksjonsdesigner 984 88 262 stian@riktigspor.no Les mer

Stian Heggli Kleftås

Kontorleder Mo i Rana 97986959 stian.kleftaas@riktigspor.no Les mer

Tone Gurendal

Kontorleder Mo i Rana og grafisk designer 911 44 531 tone@riktigspor.no Les mer

Tonje Ødegård Strifeldt

Fagansvarlig digital markedsføring 993 95 535 tonje@riktigspor.no Les mer

Andrine Skjelstad

Administrasjonssekretær 99049625 andrine@riktigspor.no Les mer